Gizlilik Politikası 

bedavaoyunlar.org sitemiz, kullanıcılarının güvenliğini esas alan ve bu güvenliği korumak için üstüne düşen görevleri yerine getiren bir yayın politikası izlemektedir. 

bedavaoyunlar.org sitemizde reklam hizmeti sunmak için 3. taraf reklam hizmeti veren şirketleri kullanmaktayız. Bu reklam şirketleri, ziyaretiniz sırasında elde ettikleri bazı bilgileri, ilginizi çekecek ürünlerin ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu durum hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bu bilgilerin başka eklam şirketleri tarafından kullanılmasını engellemek istiyorsanız http://www.networkadvertising.org/sites/default/files/imce/principles.pdf belgesinin A ekini inceleyebilirsiniz. 

bedavaoyunlar.org sitemiz değişik internet sitelerine link vermektedir. bedavaoyunlar.org sitemiz bağlantı verdiği bu sitelerin gizlilik prensiplerinden ve yayın içeriğinden sorumlu değildir. 

3. taraf reklam gösterici bir firma olan Google, bedavaoyunlar.org sitesinde reklam yayınlamak için bilgisayarınızdaki çerezlerden yararlanır. Google, bilgisayarınızdaki DoubleClick DART çerezlerini kullanarak sizin ilginizi çekebilecek reklamları gösterir. 

Bu konuda daha geniş bilgi almak ve bu reklamların bilgisayarınızda gösterilmesini engellemek için http://www.google.com/privacy_ads.html web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

bedavaoyunlar.org sitesinin kullanıcıları, yukarıda yazılan şartları kabul etmiş sayılırlar. Bu konuda daha geniş bilgi almak isterseniz, bizimle iletişim kurabilirsiniz.